Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Technické služby Vlašim s.r.o

Koloniál Zelingr

Ondřej a Lenka Slavíkovi,Vlašim

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil výtahy

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

 Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

 MP kování s.r.o. - Martin Pajk

p.Toula Jiří

p.Menda

Ing.Iveta Vaiglová

Lenka Toulová, Pravonín

Rodinná farma Píšových z Tisku

Miroslava Vavrušková, Napajedla

David a Helena Kůrovi,Pravonín

Karel a Věra Vávrovi,Mirošovice

Jana Veselá, Jeníkov

Petr a Dana Zemanovi, Vlašim

Markéta Brzková,Pravonín

Lenka Šťastná, Vracovice

Lukáš a Vojtěch Filipovi,Pravonín

Ladislav Hejný, Pravonín

Irena Ždychová,Pravonín

Monika Hochmanová,Pravonín

Obecní úřad Pravonín

Vlama, spol. s.r.o.

spol. Fair Credit International, SE

 

 

logo 1 střed.kraje

Podpora z fondu hejtmana středočeského kraje:

 

Jedná se o tyto projekty v roce 2017:

 

1. Karnevaly s Domečkem

2. Malí hasiči - Hurá do akce

3.Vánoční kolotoč na Domečku ve Vlašimi

 

Dále:

Z Programu 2017 z rozpočtu Středočeského kraje ze Středočeského fondu sportu, volného času a primární prevence nám byla poskytnuta neinvestiční dotace na pořízení pomůcek pro střelecký kroužek .

 Z humanitárního fondu za rok 2017 , tematické zadání "Zdravé stárnutí" - sportovně poznávací zájezd na Slovensko - senioři

 

Děkujeme

 

 

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 310
724 148 443

E-mail: mddm@mddmvlasim.cz

Dokumenty

Reportáže z konaných akcí

DĚVČATA Z ŠACHOVÝCH KROUŽKŮ MĚDDM DOVEZLA Z ČERČAN TŘI MEDAILE!

DĚVČATA Z ŠACHOVÝCH KROUŽKŮ MĚDDM DOVEZLA Z ČERČAN TŘI MEDAILE!aa

Čtvrté kolo Regionální žákovské ligy se konalo v Základní škole v Čerčanech v místní jídelně. Sjelo se 128 šachistů a ještě tak na sedmdesát lidí doprovodu a pořadatelů, není tedy divu, že jídelna praskala ve švech. Pohodlně se však všichni vešli a s malým zpožděním (není divu, zúřadovat takové množství dětí a mnoho jich hrálo poprvé) bylo zahájeno. Po celou dobu fungoval kiosek s širokým sortimentem zboží.

V turnaji "A", který se hrál v malé jídelně, jsme měli dva zástupce Lukáše Zemana a Františka Jelínka. Dnes se klukům moc nedařilo a tak si na svá konta připsali jen 7 bodů.

V turnaji "B" nás reprezentovalo 5 hráčů a také jsme získali v dívčí kategorii stříbrnou medaili, o kterou se postarala Barča Slavíková, celkově skončila na 6. místě a na své konto si připsala 7 bodů a odehrála úspěšný turnaj. Stejný počet bodů zaznamenal Filip Kůra, kterému se dnešní turnaj také povedl. Prohrál jen s prvním a druhým nasazeným, za dnešní výkon ho musím pochválit. S ohledem na "výkon" byl dnes druhým nejúspěšnějším z klubu po Lukáši Zemanovi. Na své zahrál Adam Slavík, který téměř kopíroval startovní pozici a uhrál 6 bodů. Áda určitě lituje prohry ve čtvrtém kole, to se jistě nechalo vyhrát! Smolařem turnaje byl dnes Honzík Veselý. Nasazen byl jako 10. a nemohl se "utrhnout"! Čtyři prohrané partie, to už dlouho nezaznamenal. Věřím, že to bylo ojedinělé a příště to bude lepší, protože 5 bodů na Honzu je fakt málo. Dnes zahrál pěkně Zdeněk Šťastný, který uhrál stejně bodů jako Honza. Zdá se, že se natrvalo usadil v béčku. Zdeněk je hodně kamarádský a když si odpustí brebendění během partie a bude se plně soustředit,tak nás může jenom překvapit.

Hned 7 zástupců jsme měli v céčku a díky dívkám i dvě medaile - stříbrnou a bronzovou! Nejlépe se dařilo Natálce Štanderové, která skončila z dívek na 2. místě se 4,5 body a celkově pak na 14. příčce. Následovala ji na 15. místě, rovněž se 4,5 body Adélka Janoušová, která veze z prvního startu v RŽL bronzovou dívčí medaili a také si hned při prvním startu uhrála IV. výkonnostní třídu. Blahopřejeme! Obě děvčata musím za jejich výkony pochválit. Stejně veliká pochvala náleží Terezce Slavíkové, která, ač školková, uhrála nádherné 4 body. Stejný počet bodů uhrál Jakub Janda, není to špatné, ale vzhledem k věku a zkušenostem už by mohl následovat kamarády do béčka. Překrásné 3 body zaznamenala Nela Hejná (také školková), která hraje s velikou chutí a když bude dbát rad a pokynů, budou její výsledky ještě lepší. Lenka Šťastná uhrála 2,5 bodu. Leničku nehodnotím, protože měla ve druhé polovině turnaje teplotu a opravdu jí nebylo dobře, ale statečně turnaj dohrála, za to ji chválím. Trochu jsem se dnes zlobila na Patrika Heřmánka, kterého jsem "načapala", že schválně udělal ve dvou partiích nemožné tahy, aby co nejdříve skončil a aby si mohl jít hrát s novými kamarády, které si na turnaji našel. Po přísné domluvě, to najednou šlo a uhrál dva body!

Děkuji všem, kdož děti doprovázeli. O atmosféře vám nejvíce řeknou fotečky. Pořadatelé připravili pro děti poháry (pro vítěze jednotlivých kategorií), pro všechny diplomy a každý si odvezl nějakou drobnou cenu.

Zaznamenala: Marie Filipová

 

publikováno 6.12.2017
vytvořilo Anawe