Vyhledávání

Sponzoři

Sellier Bellot Vlašim

Vlašimské městské lesy s.r.o.,Vlašim

Marie Filipová,Pravonín

Technické služby Vlašim s.r.o

Koloniál Zelingr

Ondřej a Lenka Slavíkovi,Vlašim

Pan MUDr. Karel Pěkný

Kyselý – prádelna

Pan Musil výtahy

Pan Musil zelenina

Papírnictví Jana Pessrová

Maso a uzeniny Josef Vávra

Benea ,s.r.o.

Metalkov s.r.o.- pan Reitschläger Evžen

Česká spořitelna,a.s.

Pekárna Turek a spol.,s.r.o.

 Pentar a.s.,Praha 5

Jana Musilová

Viking Mašek, a.s.

Milan Vilím, Hobysport

 MP kování s.r.o. - Martin Pajk

p.Toula Jiří

p.Menda

Ing.Iveta Vaiglová

Lenka Toulová, Pravonín

Rodinná farma Píšových z Tisku

Miroslava Vavrušková, Napajedla

David a Helena Kůrovi,Pravonín

Karel a Věra Vávrovi,Mirošovice

Jana Veselá, Jeníkov

Petr a Dana Zemanovi, Vlašim

Markéta Brzková,Pravonín

Lenka Šťastná, Vracovice

Lukáš a Vojtěch Filipovi,Pravonín

Ladislav Hejný, Pravonín

Irena Ždychová,Pravonín

Monika Hochmanová,Pravonín

Obecní úřad Pravonín

Vlama, spol. s.r.o.

spol. Fair Credit International, SE

 

 

logo 1 střed.kraje

Podpora z fondu hejtmana středočeského kraje:

 

Jedná se o tyto projekty v roce 2017:

 

1. Karnevaly s Domečkem

2. Malí hasiči - Hurá do akce

3.Vánoční kolotoč na Domečku ve Vlašimi

 

Dále:

Z Programu 2017 z rozpočtu Středočeského kraje ze Středočeského fondu sportu, volného času a primární prevence nám byla poskytnuta neinvestiční dotace na pořízení pomůcek pro střelecký kroužek .

 Z humanitárního fondu za rok 2017 , tematické zadání "Zdravé stárnutí" - sportovně poznávací zájezd na Slovensko - senioři

 

Děkujeme

 

 

Kontakt

Adresa:

Radnická 121
258 01 Vlašim

Telefon:

317 842 310
724 148 443

E-mail: mddm@mddmvlasim.cz

Dokumenty

Reportáže z konaných akcí

MěDDM / Reportáže z konaných akcí

1.ročník Vlašimských Yoyo závodů 2013

1.ročník Vlašimských Yoyo závodů 2013bb

V sobotu 6. 4. 2013 proběhl v prostorách KD Blaník 1. ročník Vlašimských Yoyo Závodů. V 10:00 započala registrace soutěžících, jejichž počet se vyšplhal až ke konečnému počtu 87 z celé ČR, Slovenska a dokonce i z Maďarska.

Turnaj v kuželkách pro děti

Turnaj v kuželkách pro dětibb 

Sychravé čtvrteční ráno jsem sbalil tabulky, hromady cen, vše naházel do auta a vyrazil směr kuželna. Sraz je domluven na 10:00. „Kolik tak přijde dětí?“ honí se mi hlavou, když nabírám ceny od Míly Vilíma z Hoby sportu Systém turnaje mám připravený pro 16, tak snad ho naplním. Odpověď se mi dostává už v 9:30, kdy mě vítá 17 nedočkavců.  O pár minut později je jich 24 a v deset hodin 37. Uf.

TURNAJ S-CENTRUM BENEŠOV, HALA UMT 4+1,hrací doba 20min. ročník 2002 a ml

TURNAJ S-CENTRUM BENEŠOV, HALA UMT 4+1,hrací doba 20min. ročník 2002 a mlbbsestava Vlašim: Vladyka Miloslav 02, Krunert Michal 03, Štěpán Starý(C) 02, Toula Adam 02, Dvořák Tomáš 02, Fialka Jan 02, Pešek Marek 02

Hodnocení halové sezóny 2012-2013 - - výhled pro jarní část

Hodnocení  halové  sezóny  2012-2013 -  - výhled pro jarní částbb

Mladší přípravka ročník 2005,

Vážení sportovní přátelé.

Halová sezóna a přípravné období 2012-2013 malých fotbalistů a fotbalistek ročníku 2005 končí k 31.3.2013. Pro nás, co do počtu a kvality odtrénovaných jednotek, a co kvality a počtu odehraných turnajů jistě velmi úspěšně. Důležité je pro nás hlavně to, že jsme si zopakovali, vyzkoušeli a naučili se hodně nových věcí. Velmi pozitivně hodnotím ponechat rozdělení mužstva na dvě skupiny i pro zimní turnaje a zároveň zachovat společné tréninky. Bude důležité, abychom na halovou sezónu navázali při venkovních trénincích a při dalších, tentokrát venkovních turnajích. Už se na to společně všichni těšíme.

Vynášení moreny

Vynášení morenybb 

     S koncem zimy souvisí stará lidová tradice - vynášení Morany. Také my jsme se snažili ukončit vládu paní Zimy a utopili jsme Moranu v řece Blanici.

šachy - regionální žák. liga

šachy - regionální žák. ligabb  REGIONÁLNÍ ŽÁKOVSKÁ LIGA 2012/2013 DOHRÁNA..... VOJTĚCH FILIP Z PRAVONÍNA DOSÁHL HATTRICKU!

Pravonín zahalený ledově mlhavým oparem vítal účastníky posledního finálového 8. kola RŽL s otevřenou náručí. Venku mrzlo, jen praštělo, ale příjemně vytopený sál a další prostory, kde soutěž probíhala, dala rychle zapomenout na počasí neodpovídající prvním jarním dnům nebo blížícím se Velikonocům. Pěkně vyzdobený sál a tradičně hodnotný cenový fond nabudil pohodu ve všech šachistech, především těm malým očka zářila a každý si dopředu "zamlouval" cenu, která by se mu líbila.

Fotbalový turnaj - mladší přípravky B

Fotbalový turnaj - mladší přípravky Bbb

Mladší přípravka D ročník 2006 v sobotu 23.3. 2013 obsadila 3.místo na halovém turnaji v Jesenici u Prahy.

GRAND PRIX VYŠKOV 2013

GRAND PRIX VYŠKOV 2013bbDne 15.3. – 17.3.2013 se ve Vyškově konal  6.ročník mezinárodního turnaje  v minihokeji – kategorie U8 (ročníků 2005 a mladších). Je to jeden z největších a nejkvalitnějších  turnajů v České Republice a je nejprestižnějším turnajem hokejové sezóny.

Mezi  pozvanými  kluby byly:  VYŠKOV A, VYŠKOV B, OCELÁŘI TŘINEC, HC OPAVA,HC UNIČOV,HC  HODONÍN,HC PORUBA,HC RUŽINOV BRATISLAVA, HC ORLOVÁ, KAC KLAGENFURT, HC OPOČNO,HC VLAŠIM, HC SPARTAK VELKÁ BÍTEŠ + KRNOV,HCM WARRIOR BRNO,HC OLOMOUC A, HC OLOMOUC B, HC PROSTĚJOV A HC PŘEROV.

Výprava odjela s trenéry  panem  Petrem Řepíkem a Petrem Formánkem, čtrnácti malými hokejisty a rodiči. Naši bojovníci odehráli největší hokejovou bitvu svého života. Soupeřit s tak velkými kluby je stálo hodně sil. Bohužel jejich sezóna začala o měsíc později než u týmů soupeřů a již nyní byli jako jediní  dva týdny bez ledu a neměli  kde trénovat.

Jejich malá hokejová srdíčka s hrdostí reprezentovala město Vlašim v pátek  15.3. ve čtyřech zápasech, v sobotu  16.3. v dalších čtyřech a jednom zápase play off a v neděli  17.3. odehráli další dvě utkání play off.  Po třídenním hokejové bitvě skončili na krásném 13.místě. Jak trenéři, tak rodiče se neubránili slzám hrdosti a dojetí, protože mezi takovou hokejovou konkurencí to byl skvělý výsledek.

Děti tímto děkují  za pozvání  pořadateli turnaje panu Jiřímu Kuntošovi (aktivnímu hokejistovi v letech 1990 – 2007,který získal např. bronzovou medaili na MS juniorů 1991, zlatou medaili v české hokejové extralize s klubem Olomouce atd.)

Dále patří velké poděkování jako každý rok Domečku, sponzorům, trenérům a rodičům, bez kterých by to nešlo a největší poděkování tentokrát patří městu Vlašim za zahájení výstavby nového zimního stadionu a podporu vlašimských hráčů ledního hokeje.

Děti se budou snažit Vám dokázat, že i na malém městě mohou vyrůstat velké hokejové talenty.

Dětská sřelecká soutěž

V kategotii na 30 ran zvítězil do 12 let vlašimský soutěžící, Říha Jakub, který navštěvuje střelecký kroužek pod vedením p.Zdeňka Krejči při MěDDM Vlašim.

Střelci na soutěži (pdf 1 681,96 kB)

Fotbalová minipřípravka 2006

Fotbalová minipřípravka 2006bbV neděli 10.3. se minipřípravka 2006 zúčastnila již potřetí zimního halového turnaje v benešovském S Centru. Turnaj byl obsazen velmi silnými vyrovnanými týmy

Turnaj Jesenice

Turnaj Jesenicebb

Mladší přípravka D ročník 2006 v sobotu 2.3. 2013 obsadila 1.místo na halovém turnaji v Jesenici u Prahy. Kluci zaváhali pouze v zápase s Dolními Břežany, který skončil bez branek. Ve finále porazili doposud neporažený tým Vestce 3:0, který turnajem do té doby procházel bez ztráty bodu.

Zápasy

FK Graffin Vlašim : Praga  3:0 

branky: Vojtěch Čičatka, 2x Jonáš Zavadil

FC Graffin Vlašim : Dolní Břežany 0:0

FC Graffin Vlašim : Cholupice 7:0

branky: Vojtěch Čičatka, Pavel Tomčala, 2x Tomáš Benda, Jakub Pešek, 2x Jonáš Zavadil

FC Graffin Vlašim : SK Slavia Jesenice 2:0

branky: Vojtěch Čičatka, Jan Čadil

FC Graffin Vlašim : Vestec 3:0

branky: 2x Vojtěch Čičatka, Jakub Pešek

nejlepší hráč turnaje vyhlášen pořadatelem: Jonáš Zavadil

Zúčastněné týmy: 

· FC Graffin Vlašim

· SK Slavia Jesenice

· Cholupice

· Dolní Břežany

· Praga

· Vestec

22.2.2013 - přednáška

20.2.2013 - přednáškabbPřednáška o zelených potravinách.

PÁTÉ PRAVONÍNSKÉ RODINNÉ DVOJICE JSOU MINULOSTÍ....

PÁTÉ PRAVONÍNSKÉ RODINNÉ DVOJICE JSOU MINULOSTÍ....bbV sobotu 16.2.2013 vítal zasněžený Pravonín účastníky 5. ročníku ZIMNÍHO TURNAJE, který má jako hlavní Turnaj rodinných dvojic (hrají spolu dva rodinní příslušníci) a pak souběžně probíhá Turnaj jednotlivců. Hlavní pozornost věnujeme Rodinným dvojicím. Je to turnaj, který máme všichni velice rádi. Považujeme za velký úspěch, že se nám v poměrně velké míře podařilo zapojit "dospěláky", aby si jedenkrát za rok přijeli zahrát se svými dětmi. Dvojici mnohdy tvoří sourozenci nebo děti s prarodiči, strýčky či tetičkami. Pořadatelem je Šachový klub Pravonín ve spolupráci s Obcí Pravonín a Městským domem dětí a mládeže Vlašim.

Krasobruslení

KrasobrusleníbbZávěrečné vystoupení kroužku krasobruslení.

Fotbalový turnaj ročníku 2006

Fotbalový turnaj ročníku 2006bb

V neděli 17.2. vybojovala fotbalová minipřípravka ročník 2006 na fotbalovém halovém turnaji přípravek ročníku 2006 a mladší v Borotíně u Tábora 2. místo. Čtvrtý turnaj a opět medaile!

Velká cená Valtic

Velká cená ValticbbV sobotu 19.1.2013 se uskutečnil celorepublikový turnaj mladších žáků a žákyň ve Valticích u Břeclavi ve stolním tenise.

Šachový turnaj

Šachový turnajbb 

Šachový turnaj na Městském domě dětí a mládeže ve Vlašimi 8.2.2013

2.ročník turnaje v pokeru

2.ročník turnaje v pokerubb 

V úterý 5.2.2013 proběhl v Poker clubu Vlašim druhý ročník velkého pokerového turnaje pro děti. I přes to, že akce proběhla o jarních prázdninách, dorazilo 16 hráčů, což je velmi slušné číslo. Organizátoři navázali na vysoký standart minulého ročníku a děti čekalo opět stylové prostředí, profi  a krásné dealerky a super chipy.

Jarní prázdniny s Domečkem na horách – Šumava, Zadov, chata Cihelny

Jarní prázdniny s Domečkem na horách – Šumava, Zadov, chata CihelnybbO letošních jarních prázdninách děti z vlašimského Domečku opět vyrazily na své oblíbené místo na Šumavě vyřádit se na lyžích a snowboardech. 

 

Šachy - Světlá nad Sázavou

Šachy - Světlá nad Sázavoubb

V poháru Města Světlá nad Sázavou bodoval Vojta Filip!

4. ročník Memoriálu Petra Holého

4. ročník Memoriálu Petra HoléhobbV sobotu 26.1.2013 za velmi mrazivého počasí se uskutečnil na zimním stadiónu ve Vlašimi již 4. ročník tohoto turnaje v ledním hokeji.

Fotbalový turnaj minipřípravky

Fotbalový turnaj minipřípravkybbV neděli 20.1. 2013 se fotbalová minipřípravka ročník 2006 zúčastnila fotbalového turnaje, který se konal v benešovském S-Centru

Fotbalový turnaj

Fotbalový turnajbb

Lepší byla jen Sparta Praha.

Sportovec roku 2012

Sportovec roku 2012bbNejúspěšnější sportovec roku 2012 okresu Benešov

Šachy

Šachybb  Vítězem 6.kola RŽL v Říčanech 5.1.2013 se stal Vojtěch Filip.

Silvestrovský šachový turnaj

Silvestrovský šachový turnajbb 

 Šachisté se v Pravoníně s rokem 2012 rozloučili pěkným turnajem.

 

 

Zdobení stromečků

Zdobení stromečkůbbMalí šikulové vánočně zdobili vlašimské Husovo náměstí

RŽL v šachu

RŽL v šachubb

DĚTI - ŠACHISTÉ Z VLAŠIMI VYHRÁLY VŠECHNY KATEGORIE...

Druhý ročník školičkového šachování

Druhý ročník školičkového šachováníbb

Druhý ročník ŠKOLIČKOVÉHO ŠACHOVÁNÍ V PRAVONÍNĚ proběhl bez jediného zádrhele. Jen se to neobešlo bez slziček, ale to je u tak malých dětí asi normální. Do poslední chvíle nebylo jasné kolik dětiček bude hrát. U nás řádí chřipka, nechtěli jsme termín překládat. Nakonec se sešlo 10 šachistů. Rozlosování a usazování dětí k šachovnicím zařizoval Vojta Filip, kterému děkuji za vydatnou pomoc.

 

Zvolte stranu: Předchozí strana 11 | 12 | 13 | 14 | 15
vytvořilo Anawe